Kompatybilność modułów iSMA potwierdzona przez BACnet Testing Laboratories | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 ma przyjemność poinformować, że moduły iSMA serii MINI i MIX spełniają rygorystyczne i wysokiej jakości standardy BACnet. Nasze produkty zostały przetestowane w zakwalifikowanym laboratorium BACnet i spełniły wszystkie niezbędne kryteria interoperacyjności, które zostały wymienione na liście BTL Testowanych Produktów. Obecnie na liście BTL znajdują się 833 produkty od 164 producentów.

Global Control 5 jest jednym z nich!

Wdrożenie BACnet spełniło wymagania zgodne z normą testową ISO 16484-6, planem testów BTL 14.0 i polityką testowania BTL. Oznacza to, że Global Control 5 oferuje jedno z najbardziej otwartych i elastycznych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku, ponieważ nasze moduły We/Wy zapewniają możliwość komunikacji z innymi produktami. Klient nie jest ograniczony do używania tylko jednego rodzaju produktu.

Certyfikat BTL pozwala rozszerzyć nasz system w oparciu o urządzenia różnych marek i daje naszym partnerom elastyczność wyboru odpowiednich komponentów.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.