Bartosz Bal | GC5

Bartosz Bal

Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji

W spółce Global Control 5 zajmuje się procesami produkcyjnymi. Bezpośrednio odpowiada za planowanie i zarządzanie produkcją.
Bartosz Bal pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał jako serwisant elektroniki przy budowie prototypów urządzeń. Praca przy poszczególnych etapach wytwarzania produktu była dla niego cennym doświadczeniem ułatwiającym sprawne zarządzanie produkcją. Doskonała znajomość komponentów elektronicznych i procesów technologicznych wykorzystywanych przy produkcji elektroniki przekłada się na wysoką jakość produkowanych urządzeń.

Przez 5 lat pracował dla spółki SFAR, w której zarządzał produkcją urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla przemysłu. Pracując dla firmy SFAR oraz GC5 od podstaw wdrożył do produkcji 8 grup produktowych, co w sumie daje ponad 60 urządzeń.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.