Adam Półgrabia | GC5

Adam Półgrabia

Prezes Zarządu

Adam Półgrabia ma blisko 30-letnie doświadczenie w branży IT. Jako Prezes Zarządu i współwłaściciel GC5 wyznacza kierunki rozwoju i strategii firmy oraz kieruje pracami działu sprzedaży i marketingu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie wraz z zespołem GC5 zapewnia dynamiczny rozwój Inteligentnego Systemu Zarządzania Automatyką (iSMA) oraz stabilny wzrost firmy.

Swoje doświadczenie i umiejętności, jako członek zarządu, zdobywał w największych polskich i międzynarodowych firmach: Inwar S.A., Optimus S.A., Softbank S.A., Sygnity S.A., JW Projan S.A, gdzie między innymi był odpowiedzialny za strategię rozwoju,  sprzedaż, marketing oraz produkcję urządzeń elektronicznych.

Jest absolwentem wydziału Elektrotechniki, Elektroniki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.