Rynek australijski zdobyty podwójnie! | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 z radością informuje, że nawiązane zostało strategiczne partnerstwo z firmą Controlstore Australia. Stanowi to dla nas ogromne wsparcie w realizacji naszego głównego celu, jakim jest dostarczanie naszym klientom produktów wysokiej jakości na całym świecie.

Produkty iSMA są bardzo popularne na rynku australijskim i to partnerstwo z pewnością pomoże nam usprawnić i uzupełnić naszą działalność na tym wymagającym rynku.

Wybór Controlstore jako partnera było dość oczywistym wyborem dla naszej firmy w oparciu o wcześniejszą współpracę z Controlstore New Zealand. Zespół z Nowej Zelandii wykazał się prawdziwą pasją w świadczeniu usług na najwyższym poziomie i dostarczaniu rozwiązań najlepiej spełniających potrzeby klientów.

Misją Global Control 5 jest ciągłe zbliżanie się do swoich klientów. Teraz, dzięki współpracy z Controlstore Australia i Nowa Zelandia możemy osiągać nasze cele jeszcze lepiej.

Witamy Controlstore Australia w świecie iSMA!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.