Potęga współpracy | GC5 | automatyka budynkowa

Dyrektor generalny WestExcel Automation, Bardy Reavie i Prezes Zarządu Global Control 5, Adam Półgrabia zainaugurowali nową umowę dystrybucyjną w Kanadzie.
“Z wielką przyjemnością stwierdzam, że nasze długoterminowe negocjacje zakończyły się sukcesem. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z WestExcel Automation w zakresie sprzedaży i promocji produktów iSMA na rynku kanadyjskim. Nasze urządzenia są gotowe do sprzedaży w Kanadzie, co zostało potwierdzone certyfikatem UL”- komentuje Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.
WestExcel Automation Ltd. jest spółką zajmującą się pełną obsługą dystrybucji komercyjnych rozwiązań i produktów automatyki budynkowej. Firma zapewnia projekt, inżynierię i usługi wsparcia.
Ich celem jest koncentracja wokół promocji inteligentnych budynków w centralnej i zachodniej Kanadzie. WestExcel Automation zapewnia produkty dla Autoryzowanych Kontrahentów oraz usługi inżynieryjne w celu ukończenia dowolnej instalacji lub usługi kontroli automatyzacji budynków.

“Oferta Global Control 5 pasuje do naszej polityki sprzedaży i doskonale uzupełnia naszą szeroką gamę produktów. Jestem pewien, że produkty iSMA spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów “- dodał Bardy Reavie, Dyrektor Generalny WestExcel Automation.

O WestExcel Automation Ltd.

WestExcel do dystrybutor zapewniający kompleksową usługę dla komercyjnych produktów automatyki budynkowej. Firma oferuje również kilka linii napraw i konserwacji części do ogrzewania, chłodzenia i pneumatyki. WestExcel jest członkiem elitarnego stowarzyszenia Controls Group North America.

więcej: http://www.westexcel.ca/

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.