Inteligentne budynki - sterowniki pomieszczeniowe | O firmie GC5

 

Witamy w GC5…
Global Control 5 jest liderem zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla automatyki budynkowej. GC5 to zespół doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat profesjonalnie zajmują się budowaniem systemów BMS. Firma jest polskim producentem urządzeń, będących odpowiedzią na potrzeby rynku. Poprzez połączenie innowacyjności, otwartości oraz dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu, cieszymy się zaufaniem naszych klientów.

GC5 - O firmie

Global Control 5 jest prywatną spółką. Wszyscy właściciele spółki pracują w GC5 i są odpowiedzialni za konkretne obszary firmy. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a dział projektowania oraz zakład produkcyjny w Gdańsku.

Global Control 5 projektuje i produkuje inteligentne systemy zarządzania automatyką (iSMA). Oferta iSMA składa się z oprogramowania, sterowników DDC, sterowników pomieszczeniowych typu fan-coil, modułów WE/WY i urządzeń peryferyjnych takich jak czujniki, przekaźniki itp. Nasze produkty są wytwarzane w Polsce i sprzedawane z wielkim sukcesem na świecie. Jako lider inteligentnych rozwiązań zarządzania automatyką, Global Control 5 dostarcza unikalną technologię systemu, która optymalizuje efektywność energetyczną i komfort zarządzania budynkami poprzez redukcję kosztów operacyjnych. Global Control 5 oferuje prosty, elastyczny i otwarty system do zarządzania budynkami. Tworzymy rozwiązania skonstruowane na podstawie światowego standardu Niagara Framework®, który umożliwia integrację systemu Niagara Framework® z systemami innych producentów pozwalając tym samym zarządcy budynku na elastyczny wybór produktów.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.