Nagroda PROGRESS 2017 – Perła Innowacji dla Global Control 5 | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5, polski producent systemów do zarządzania automatyką budynkową został laureatem nagrody PROGRESS 2017 – Perła Innowacji w kategorii Przedsiębiorstwo.

Nagroda Perła Innowacji jest przyznawana przez redakcję magazynu Polish Market oraz Radę Główną Instytutów Badawczych. Global Control 5 znalazła się w gronie firm i jednostek naukowych, które zostały wyróżnione i docenione za swoją innowacyjną działalność. „Zgodnie z ideą określoną przez inicjatorów i pomysłodawców nagrody, laureatami zostają firmy, instytucje czy osoby, których praca i dokonania dają rękojmię uznania ich za ambasadorów innowacji” – wyjaśnia Krystyna Woźniak-Trzosek, Prezes Zarządu i Redaktor Naczelna Polish Market.

„To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie, że zostaliśmy docenieni za naszą pracę, nagrodą, która dokładnie definiuje to, czym Global Control 5 kieruje się w codziennym działaniu. Innowacyjność, która często idzie w parze z prostotą i intuicyjnością, to nasza dewiza, którą wdrażamy projektując kompleksowe rozwiązania pod własną marką iSMA (Inteligentne Systemy Zarządzania Automatyką). Jesteśmy tym bardziej dumni, że nasza firma znalazła się w gronie tak wyśmienitych laureatów, którym serdecznie gratulujemy” – powiedział Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5, podczas XV Gali Pereł Polskiej Gospodarki, która odbyła się 24 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie.

Ranking Pereł Polskiej Gospodarki jest najbardziej obiektywnym pozycjonowaniem przedsiębiorstw. Opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie algorytm szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowym wskaźnikiem audytorskim.

Podczas uroczystości wręczane są statuetki Pereł Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Wielkie, Perły Duże, Perły Sektora Finansowego, a od kilku lat Perły Innowacji dla firm, które są liderami innowacji i stale wprowadzają nowe, autorskie rozwiązania.

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.