Kompatybilność kontrolerów iSMA-B-FCU potwierdzona przez BACnet Testing Laboratories | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 ma przyjemność poinformować, że kontrolery iSMA-B-FCU spełniają rygorystyczne i wysokiej jakości standardy BACnet.
Nasze produkty zostały przetestowane w wykwalifikowanym BACnet Testing Laboratory i spełniły wszystkie niezbędne kryteria interoperacyjności, aby być uwzględnionym na liście BTL przetestowanych produktów. Obecnie lista BTL obejmuje 874 produkty
od 179 producentów.

Global Control 5 jest jednym z nich!

Implementacja BACnet spełniła wymagania zgodne z normą ISO 16484-6, BTL Test Plan 14.0 oraz BTL Testing Policies.

Oznacza to, że Global Control 5 oferuje jedno z najbardziej otwartych i elastycznych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku, ponieważ nasze sterowniki iSMA-B-FCU zapewniają możliwość komunikacji z innymi produktami.
Klient nie jest ograniczony do korzystania tylko z jednego typu produktu.

Certyfikat BTL pozwala rozszerzyć system w oparciu o produkty różnych marek i dać naszym partnerom elastyczność wyboru odpowiednich komponentów.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.