iSMA-B-MAC36NL zwycięzcą ControlTrends Awards! | GC5 | automatyka budynkowa

Nasz Hybrydowy sterownik IoT, iSMA-B-MAC36NL został wybrany najlepszym produktem w kategorii IoT Solution of the Year w amerykańskim konkursie ControlTrends Awards podczas Gali, która odbyła się 2 lutego br. w Orlando. To już ósma edycja konkursu, który nagradza i wyróżnia najlepszych z branży automatyki budynkowej. Jak co roku Gala odbywa się dzień przed rozpoczęciem największych, branżowych targów w USA – AHR Expo.

„Wiara w nasze produkty nie zawiodła mnie kolejny raz. To był niesamowity wieczór, pełen pozytywnych emocji i wrażeń. Nasz Hybrydowy Sterownik IoT, iSMA-B-MAC36NL został zwycięzcą konkursu ControlTrends Awards w kategorii IoT Solution of the Year. Moja radość i satysfakcja jest tym większa, że razem z nami, o tytuł najlepszego walczyli najwięksi gracze w branży. Gratuluję im z głębi serca, ale nie ukrywam swoje ogromnej radości z faktu, że nasz iSMA-B-MAC36NL jest numerem jeden w tegorocznym CTA! Wiem, że ta nagroda bardzo pozytywnie wpłynie na cały zespół i sprawi, że będziemy patrzeć w przyszłość z jeszcze większym optymizmem.

Drogi zespole GC5, Dystrybutorzy, Panie i Panowie, ta nagroda jest naszym wspólnym sukcesem. To dzięki Wam, Waszym głosom, Waszemu zaufaniu do produktów iSMA, do ludzi, którzy je tworzą, wygraliśmy tę nagrodę i za to dziękuję Wam z całego serca!”– mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.

https://www.smartiotlondon.com/exhibitor-press-releases/polish-company-wins-american-competition-controltrends-awards

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.