Global Control 5 wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie. | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 zajęła 326. pozycję w raporcie FT1000! Dobra passa dla Global Control 5 trwa nadal. Po zajęciu 39. miejsca w przygotowanym przez Deloitte rankingu Technology Fast50 Central Europe, zwycięstwie iSMA-B-MAC36NL w konkursie CTA na najlepszy produkt IoT r, nadszedł czas na ranking Finacial Times 1000.

Raport FT1000, przygotowany przez firmę badawczą Statista, wymienia europejskie firmy, które osiągnęły najwyższą składaną roczną stopę wzrostu przychodów w latach 2015-2018. Ranking odzwierciedla rosnące znaczenie technologii, która po raz kolejny dominuje z 189 firmami z tego sektora. Biorąc pod uwagę tylko polskie firmy z kategorii Technologie, GC5 zajmuje 4. pozycję!

“Obecność wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie to dla nas ogromne wyróżnienie. Jest to dla nas motywacja do kontynuowania naszej pracy i rozwoju. Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom GC5  oraz wszystkim naszym Dystrybutorom za ich wkład w ten sukces. Jest to nasze wspólne zwycięstwo i każdy z nas może czuć się wygranym” – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu.

Jeszcze jedna dobra wiadomość: nasz włoski Dystrybutor firma QUICKLINK SOLUTIONS SRL zajęła 530 pozycję w tym raporcie.
Gratulujemy!

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.