Mazowiecki Laur Przedsiębiorczości 2016 dla Global Control 5! | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 Sp. z o.o. otrzymała nagrodę Mazowiecki Laur Przedsiębiorczości 2016 w kategorii Innowacje.

GC5 znalazła się w gronie 10 firm z regionu Mazowsza, które zostały wyróżnione i docenione za swoją innowacyjną działalność przez Kapitułę konkursu, której przewodniczył profesor Wiesław Nowiński, polski naukowiec pracujący w Singapurze, autor najdokładniejszych na świecie komputerowych map mózgu, które służą leczeniu m.in. choroby Parkinsona i udaru mózgu oraz laureat wielu prestiżowych, światowych nagród oraz autor wielu patentów.

„To dla nas ogromny zaszczyt, że zostaliśmy docenieni za nasze działania, zwłaszcza w tej kategorii, która jest dla nas tak ważna w naszej codziennej pracy. Innowacyjność, elastyczność, prostota i intuicyjność w użytkowaniu oraz tworzenie konkurencyjnych cenowo systemów sterowania instalacjami w budynku to nasza dewiza, którą kierujemy się projektując kompleksowe rozwiązania pod własną marką iSMA (Inteligentne Systemy Zarządzania Automatyką)” – powiedział Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5, podczas Gali wręczenia statuetek.

I edycja konkursu Warszawskiej Izby Gospodarczej, którego celem było uhonorowanie osób i instytucji oraz wyróżnienie osiągnięć przedsiębiorców z regionu mazowieckiego bazujących na wiedzy innowacyjnej nowoczesnej technologii dobiegła końca. Konkurs miał na celu wyłonienie projektów oraz osiągnięć, które rozwijają działalność innowacyjną i kreują wartość produktu, usługi i technologii. Wręczenie statuetek odbyło się podczas XIV Noworocznego Spotkania Mediów oraz Samorządu Gospodarczego organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Mediów oraz Konsorcjum Izb Gospodarczych w dniu 14 stycznia 2017 r.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.