Global Control 5 wśród 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej! | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 zajeła 39 miejsce w 20. edycji rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej! Jesteśmy jedną z 11 polskich firm, które znalazły się w prestiżowej grupie ‘Fast 50’. Warto również wspomnieć, że w tym roku do rankingu zgłosiła się rekordowa liczba spółek, ponad 300, z czego prawie 100 pochodziło z Polski.

Deloitte Technology Fast 50 to promujący innowacyjność program, który skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tych, które działalność rozpoczęły stosunkowo niedawno. Celem rankingu Technology Fast 50 CE jest wyróżnienie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, biorąc pod uwagę dynamikę wzrostu ich przychodów operacyjnych. Udział w programie jest szansą na promocję dla młodych, niezależnych i dynamicznych spółek, bez względu na ich wielkość.

Średni wzrost przychodów w 2018 roku w porównaniu do 2015 roku firm, które znalazły się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe wyniósł 1 129 proc. Rok wcześniej było to 1 290 proc. (rok 2017 w porównaniu do 2014).

 

                

 

              

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.