Global Control 5 wita nowego Partnera z Malty! | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 and ESI Malta podpisały umowę partnerską. Umowa ta pozwala integratorowi, spółce ESI Malta, na wykorzystywanie i instalowanie produktów iSMA.

ESI Malta jest spółką, która wdraża najlepsze rozwiązanie łącząc zasoby i możliwości poprzez dobrze zintegrowany udział pracy i system zarządzania wydajnością techniczną. Zapewnia tym samym dowolną konfigurację automatycznych systemów dla budynków. Jako integrator systemu, automatyki, bezpieczeństwa i specjalista od zabezpieczeń, ESI zapewnia i gwarantuje dostarczenie systemu w postaci kompletnej usługi.
Bazując na doświadczeniu i potrzebach swoich klientów, ESI Malta oferuje nowe rozwiązania, które pomagają klientom wdrożyć efektywny i skuteczny system zarządzania budynkiem (BMS), zapewniając w ten sposób obniżenie kosztów operacyjnych, osiągnięcie optymalnej wydajności energetycznej przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności budynków oraz zwrot z inwestycji.
“Mając na uwadze interesy obu stron, mocno wierzę, że ta umowa partnerska będzie skuteczna i efektywna dla GC5 oraz ESI Malta poprzez oferowanie naszym klientom najwyższej jakości produktów i usług” – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.