Global Control 5 rozpoczyna partnerstwo dystrybucyjne z Controlco z USA. | GC5 | automatyka budynkowa

Global Control 5 i Controlco Automation Distributors niedawno zainaugurowali nową umowę dystrybucyjną obejmującą pełną linię produktów iSMA.
Umowa dystrybucyjna dotyczy całego terytorium Stanów Zjednoczonych i stanowi rozszerzenie dla członków społeczności Niagara. Będzie to pierwsze wprowadzenie Global Control 5 do USA.

“Nasze urządzenia są gotowe na wymagający rynek w USA” – powiedział prezes Global Control 5, Adam Polgrabia. “Controlco koncentruje się na najlepszej w swojej klasie technologii i najwyższej jakości produktach we wszystkich swoich kategoriach sprzętowych i programowych. Z dumą dołączamy do rodziny Controlco Automation Distribution z naszą marką iSMA.”

Portfolio iSMA składa się z oprogramowania zarządzającego i nadzorującego, sterowników automatyki, sterowników DDC, klimakonwektorów, modułów IO i urządzeń peryferyjnych takich jak czujniki, przekaźniki i wiele innych. Od niedawna Global Control 5 oferuje darmowe oprogramowanie iSMA Tool.

“Uważamy, że Global Control 5 i iSMA doskonale uzupełniają naszą obecną ofertę innowacyjnych producentów urządzeń i inteligentnych rozwiązań informatycznych i operacyjnych w przestrzeni IoT budynków” – powiedział prezes Chipco Chip Cummins. “Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie iSMA do naszych partnerów w całym kraju”.

Controlco specjalizuje się w produktach i wiedzy dla informatycznych i operacyjnych systemów technologicznych dla sektora IoT. Dystrybuuje najlepsze w branży kontrolery, czujniki, oprogramowanie, urządzenia sieciowe i akcesoria dla właścicieli budynków i operatorów, aby uzyskać zwrot z inwestycji w BMS, wprowadzać innowacje w zakresie efektywności energetycznej i konkurować o nowe projekty budowlane. Dzięki zespołom ds. Sprzedaży i wsparcia, Controlco oferuje kontrolę wykonawcom i integratorom systemów oraz wszystkie narzędzia niezbędne do zapewnienia spójnych profesjonalnych rozwiązań. Więcej na: Controlco.com.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.