Spotkajmy się w Kalifornii! | GC5

Global Control 5 zaprasza na spotkanie w San Diego lub Santa Clara.

Następny tydzień to ważny i interesujący czas konferencji IoT w Kalifornii z dwoma dużymi wydarzeniami skupiającymi się na danych, analizie i przyszłości branży budowlanej. Global Control 5, wraz z amerykańskim dystrybutorem Controlco, weźmie udział zarówno w IoT World w Santa Clara, jak i 2019 Haystack Connect w San Diego.

Dwie duże konferencje, dwa miasta, jeden Stan…

2019 Haystack Connect

Jeśli będziesz w San Diego w dniach 13-15 maja przez trzy intensywne dni integracji danych, modelowania i tagowania, upewnij się, że znajdziesz też czas na spotkanie z GC5 i Controlco na stoisku nr 7.

Internet of Things World

Prawie w tym samym czasie, w Północnej Kalifornii, w dniach 13-16 maja odbywa się IoT World Expo w Centrum Kongresowym w Santa Clara. Drugi zespół GC5 i Controlco będzie na tej konferencji na stoisku nr 756 w celu omówienia nowych technologii, strategii i studiów przypadku w zakresie wdrażania linii produktów iSMA w różnych typach budynków. Jest to rzadka okazja, aby spotkać się z zespołami technicznymi stojącymi za nowymi sterownikami, które po cichu podejmują przemysł automatyki budynków przez burzę na całym świecie.

 

 

   

 

  

 

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.