SPIN Extra 2016 | GC5

Przegląd nowości branżowych, praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań oraz unikatowa atmosfera to przedsmak SPIN Extra 2016, który odbędzie się 9-10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club koło Olsztyna.

Podczas nadchodzącej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych uczestnicy będą mieli okazję spotkania z przedstawicielami firmy Global Control 5. Zapraszamy projektantów do poznania kompleksowego rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej iSMA. W trakcie prezentacji zaproponujemy oderwanie się od tradycyjnych problemów związanych z doborem właściwych protokołów komunikacyjnych, typów magistral i modułów. Przedstawimy system, w którym projektant staje się kreatorem rozwiązania a nie jego zakładnikiem. Zaprezentujemy przykłady urządzeń, których zastosowanie nie jest ograniczone ich definicją. Omówimy zmiany jakie dokonały się w zakresie systemów BMS na przestrzeni ostatnich lat i odpowiemy na pytanie dlaczego filozofia otwartej platformy zdobywa coraz większą popularność.

Bezpośrednia strona wydarzenia

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.