Smart Buildings Show 8-9 listopad 2017 | GC5

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie kluczowych aspektów tworzenia i zarządzania inteligentnym budynkiem, takich jak:

systemy automatyki budynkowej, efektywność energetyczną, oświetlenie i sterowanie, bezpieczeństwo, HVAC, sieci i urządzenia bezprzewodowe, czy zarządzanie energią w budynku.

Global Control 5 uczestniczyło w tym wydarzeniu na stoisku One Sightsolutions LTD, dając gościom wskazówki, w jaki sposób uczynić ich budynki bardziej ekonomicznymi dla właścicieli i bardziej funkcjonalnymi dla najemców.

Ponownie zaprezentowaliśmy unikatowy iSMA-B-MAC36NL (Master Application Controller), który współpracuje z Niagara Framework. Umożliwia to streaming danych oraz ich bogate pod względem graficznym wyświetlanie w standardowej przeglądarce internetowej na wyświetlaczu LCD (podłączonym do wbudowanego portu HDMI) lub przez Ethernet na zdalnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

 

   

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.