Projekt BMS, 7-8 listopada 2018, Ołtarzew | GC5

Po raz trzeci, jako złoty partner, bierzemy udział w wydarzeniu Projekt BMS, które odbędzie się w dniach 7 – 8 listopada 2018 w Ołtarzewie pod Warszawą.

Ideą wydarzenia jest tworzenie flagowego, ogólnopolskiego miejsca spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej.

Celem Projekt BMS jest wspieranie rozwoju biznesu w obszarze zintegrowanej automatyki budynkowej w Polsce poprzez skupienie w jednym miejscu i czasie najważniejszych graczy: dostawców rozwiązań, kluczowych decydentów reprezentujących integratorów, instalatorów, służby techniczne, zarządców nieruchomością, osoby zainteresowane poszerzaniem wiedzy i pozyskiwaniem kontaktów w obszarze inteligentnego zarządzania budynkami oraz podmioty opiniotwórcze, media i instytucje.

Reprezentujący Global Control 5, Krzysztof Jaczewski wygłosi prelekcję na temat kompleksowego systemu BMS zamkniętego w małym, kompaktowym kontrolerze iSMA-B-MAC36NL, przedstawiając jego unikalne cechy będące odpowiedzią na stale rosnące potrzeby rynku.

 

    

     

     

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.