Projekt BMS 2017 Ołtarzew | GC5

Global Control 5 po raz drugi była złotym partnerem wydarzenia BMS Projekt, które miało miejsce w dniach 18-19 października w Ołtarzewie koło Warszawy.

 Jako polski lider nowoczesnych i złożonych systemów automatyki budynkowej, przedstawiliśmy nasze rozwiązania i produkty oraz zaprezentowaliśmy światowy standard Niagara w oparciu, o który tworzymy nasze rozwiązania. Była to również znakomita szansa do zaprezentowania naszego nowego produktu iSMA-B-MAc36NL, który został przyjęty z ogromnym zainteresowaniem. BMS Projekt to także okazja do spotkania się z naszymi Partnerami z Polski oraz poznania nowych, potencjalnych klientów.

Gościem specjalnym konferencji był John Petze, Dyrektor Wykonawczy Project-Haystack.org, który zaprezentował metodę Project Haystack do tagowania i oznaczania danych budynku w celu ułatwienia ich analizy.

 

           

 

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.