Odwiedź nas na Smart IoT w Londynie! | GC5

“Wszystkie rzeczy połączone” – to motto tegorocznej wystawy, która odbędzie się w dniach 11-12 marca 2020 r. w Londynie.

Sprawy mają się dobrze i naprawdę dobrze. A Smart IoT 2020 jest jedynym wydarzeniem, które nada sens temu wszystkiemu. Gdziekolwiek jesteś w swojej cyfrowej podróży, i niezależnie od tego, jak duża czy mała jest organizacja, wszystkie odpowiedzi, wszystkie inspiracje, wszystkie pomysły, są tutaj. Niezależnie od tego, czy chcesz skupić się na bezpieczeństwie internetowym, czy chodzi o dużą analizę danych, API czy Blockchain. Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć bardziej płynne transakcje, czy też obniżyć koszty, to na pewno to jest to miejsce.

Smart IoT wraca do ExCeL London z największym i najlepszym dotychczas programem. Global Control 5 również się tam wystawia, ponieważ jeden z głównych tematów tego wydarzenia – Smart Buildings – jest bardzo ważny dla nas i naszych brytyjskich dystrybutorów, którzy będą nas tam wspierać.

Odwiedźcie nas na stoisku c970 i zobaczcie, co mamy do zaoferowania!

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.