Niagara Forum 2018, Nowy Orlean | GC5

Global Control 5 po raz drugi weźmie udział w tym wydarzeniu, tym razem w roli Złotego Sponsora. Niagara Forum to miejsce, w którym spotyka się cała społeczność  Niagary, aby wymieniać się pomysłami, nawiązywać kontakty, zdobywać cenne informacje na temat trendów w branży i pomóc w kształtowaniu i rozwoju przyszłości platformy Niagara.

Dla naszej firmy udział w tej prestiżowej konferencji ma ogromne znaczenie. Będzie to okazja do nawiązania kontaktów z amerykańskimi firmami oraz premierowego pokazania naszego sterownika iSMA-B-MAC36NL, który nie jest już tylko prostym sterownikiem DDC, ale małym komputerem przemysłowym, z szybkim procesorem i systemem operacyjnym.

Jesteśmy gotowi do wejścia na rynek USA. Mamy szeroką ofertę, która z pewnością zainteresuje amerykańskiego odbiorcę. Dodatkowo, część naszych urządzeń, mam tu na myśli moduły We/Wy serii MINI i MIX spełniają wszelkie standardy certyfikacji, zarówno BTL, jak i UL” – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu.

Niagara Forum skupia się na rozmowach, prezentacjach i sesjach dedykowanych różnym grupom odbiorców. Podczas dwudniowej imprezy programiści, właściciele budynków, producenci, inżynierowie i menedżerowie mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem na temat aplikacji urządzeń i infrastruktury automatyzacji.