Niagara Forum 2017 w Londynie | GC5

Global Control 5 wzięła udział w  wydarzeniu Niagara Forum 2017, organizowanym przez firmę Tridium. Konferencja, która odbyła się 26-28 marca 2017 r., w samym sercu Londynu, w hotelu Park Plaza Westminster zgromadziła partnerów Tridium z całej Europy. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostały najważniejsze trendy technologiczne. Nie zabrakło tematów związanych z IoT (Internet of Things) oraz prelekcji dotyczących trendów w automatyce budynkowej i przemysłowej. To coroczne wydarzenie przeznaczone dla deweloperów, właścicieli budynków, inżynierów, projektantów oraz producentów to ogromna możliwość do wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych rozwiązań branży BMS.

Dla Global Control 5 była to również znakomita okazja do zaprezentowania produktów: iSMA-B-RC oraz iSMA-B-MAC32, które w drugiej połowie roku znajdą się w ofercie firmy. Spółka przedstawiła uczestnikom konferencji nową linię produktów dla automatyki przemysłowej, oferowaną pod marką SFAR. Dziękujemy naszym partnerom oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia, którzy znaleźli czas i odwiedzili stoisko Global Control 5.

 

niagara summit-05    niagara summit-04    niagara summit-03    niagara summit-014

 

niagara summit-016     niagara summit-011          niagara summit-018        niagara summit-012

 

partnerzy     SFAR na NF17     iSMA at the stands    GC5 26.03

 

NF17 021

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.