Konferencja Intelligent Building Systems 2017 | GC5

Już po raz 8, w stolicy Francji w dniach 4-5 październik odbywa się jedno z najważniejszych europejskich wydarzeń w branży – Intelligent Building Systems.

Wśród wystawców, jak co roku jest również firma B.tib. Nasz francuski dystrybutor znaczną część swojej ekspozycji przeznaczył na przedstawienie oferty iSMA i SfAR. Konferencja IBS to dla Global Control 5 doskonała okazja do przedpremierowego zaprezentowania nowego produktu – iSMA-B-MAC36NL, kompaktowego sterownika (Master Application Controller) z wbudowanymi różnymi typami Wejść/Wyjść (36x We/Wy) oraz systemem Niagara N4 zapewniającym kontrolę, sterowanie, kolekcjonowanie danych, obsługę alarmów, harmonogramów jak również integrację oraz wizualizację procesów.

 

                                                

 

                                         

 

                                    

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.