IOTx 2018, 1-3 Maja, Dubaj | GC5

Rozbuduj swoją sieć w regionie najszybciej na świecie rozwijającym IoT!

Internet of Things to koncepcja, wedle której jednoznacznie identyfikowalne przedmioty mogą pośrednio albo bezpośrednio gromadzić, przetwarzać lub wymieniać dane za pośrednictwem instalacji elektrycznej inteligentnej KNX lub sieci komputerowej. Do tego typu przedmiotów zaliczają się między innymi urządzenia gospodarstwa domowego, artykuły oświetleniowe i grzewcze, urządzenia noszone (wearables).

Podstawowym celem Internetu rzeczy jest stworzenie inteligentnych przestrzeni tj. inteligentnych miast, transportu, produktów, budynków, systemów energetycznych, systemów zdrowia czy związanych z życiem codziennym. Podstawą rozwoju inteligentnych przestrzeni jest dostarczenie technologii, która zapewni ich realizację.

Według raportu CAGR, globalny rynek rozwiązań sieci IoT ma wzrosnąć do 1,0 biliona USD.
Internet of Things Expo and Conference (ioTx) to miejsce spotkań biznesowych dla liderów w zakresie cyfryzacji i transformacji biznesu z całego świata. Tematy tegorocznego wydarzenia obejmą: inteligentne miasta, blockchain, sztuczną inteligencję, transport, cyberbezpieczeństwo, duże zbiory danych i wiele więcej.

Global Control 5 zaprezentuje Internet of Things w odniesieniu do naszych urządzeń, tj. w jaki sposób zebrane dane mogą być wysyłane do chmury za pomocą naszych urządzeń oraz w jaki sposób nasze urządzenia mogą pobierać dane z chmury.

IOTx 2018, hall ZAB6, stand A19 

 

     

 

   

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.