IBS (Intelligent Smart Building), 6-7 listopad 2018, Paryż | GC5

W dniach 6-7 listopada 2018 ma miejsce 9 edycja wydarzenia IBS (Intelligent Smart Building). Wszyscy zainteresowani inteligentnymi budynkami spotykają się w stolicy Francji, Paryżu.

W tym roku celem wydarzenia IBS jest refleksja i wymiana myśli i pomysłów, w celu promowania europejskiej wizji oszczędzania energii i zarządzania budynkiem – “resilient, inclusive and connected”, poprzez kompleksową ofertę usług dla użytkowników tych budynków.
Jako jeden z głównych graczy w tym szybko rozwijającym się sektorze, korzystamy z tej okazji, aby wspierać nasz rozwój w dziedzinie inteligentnych budynków uczestnicząc w tym wydarzeniu wraz z całym zespołem naszego francuskiego dystrybutora BTIB. Można nas spotkać na stoisku E13, gdzie odwiedzający mają możliwość zapoznania się z naszym najnowszym hybrydowym kontrolerem iSMA-B-MAC36NL z ekranem dotykowym podłączanym poprzez HDMI.

 

IBS IBS
IBS IBS

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.