Global Control 5 na Smart City Expo w Barcelonie | GC5

Światowy kongres Smart City Expo (#SCEWC18), to wiodąca międzynarodowa impreza na temat inteligentnych miast odbywająca się w roku 2018 po raz ósmy.  Hasłem tegorocznej edycji jest “Miasta do życia” czyli podkreślenie ostatecznego i wspólnego celu, jakim jest uczynienie miast lepszymi miejscami do życia.

Od 13 do 15 listopada, na Gran Vía w Fira de Barcelona odbędzie się największa, jak do tej pory edycja, gdzie wzrost o 20% w powierzchni wystawienniczej i wystawców rozłożonych jest po raz pierwszy w swojej historii w dwóch salach na Gran Via.
Program kongresu został podzielony na 5 głównych tematów:

i obejmie takie tematy, jak miasta oparte na danych, 5G i przyszłość łączności, odporne miasta, gentryfikacja, innowacyjne systemy transportowe, wielopoziomowe sprawowanie rządów, dzielenie się i wspólna gospodarka, gospodarka o obiegu zamkniętym i miasta dla wszystkich.

Global Control 5 ma przyjemność gościć na tej imprezie po raz pierwszy. Zapraszamy na nasze stoisko nr 212.

 

        
        

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.