Global Control 5 na Light + Building - wiodących, światowych targach we Frankfurcie nad Menem. | GC5

Inspirujące jutro – to temat tegorocznej edycji wydarzenia Light + Building, które odbywa się w dniach 18-23 marca 2018 r. w centrum wystawowym we Frankfurcie nad Menem.
Około 2600 wystawców, ponad 210 000 zwiedzających, z których prawie połowa pochodzi spoza Niemiec. Fakty te sprawiły, że Global Control 5 wraz z Leicom – naszym dystrybutorem w Niemczech i Szwajcarii postanowił zaprezentować swoją ofertę tak szerokiemu gronu odbiorców.
“Dodatkowym czynnikiem, który może przyciągnąć nowych inwestorów jest Certyfikat BTL osiągnięty dla naszych modułów We/Wy serii MINI i MIX. Jesteśmy pierwszym polskim producentem, który spełnił surowe i wysokiej jakości standardy BACnet. Oznacza to, że Global Control 5 oferuje jedno z najbardziej otwartych i elastycznych rozwiązań dostępnych na rynku, ponieważ nasze moduły We/Wy mogą komunikować się z innymi produktami. Zatem klient nie jest ograniczony tylko do jednego rodzaju produktu. Stwarza to dla nas ogromną wartość zarówno dla nas jako producenta, jak i naszych klientów” – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu, Global Control 5.

 

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.