Do zobaczenia na AHR Expo w Orlando! | GC5

AHR Expo to największa na świecie impreza HVACR (heating ventilation air conditioning and refrigeration), przyciągająca co roku najbardziej wszechstronne grono specjalistów z branży z całego świata. Targi stanowią unikalne forum, na którym producenci  i specjaliści, mogą spotkać się, aby podzielić się pomysłami i pokazać przyszłość technologii HVACR pod jednym dachem. Od 1930 roku AHR Expo pozostaje najlepszym w branży miejscem dla producentów OEM, inżynierów, wykonawców, operatorów obiektów, architektów, edukatorów i innych specjalistów branżowych, aby poznać najnowsze trendy i zastosowania oraz nawiązać wzajemnie korzystne relacje biznesowe.

Global Control 5 ma przyjemność po raz pierwszy wziąć udział w tym wydarzeniu w roli wystawcy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas w Orlando w dniach 3-5 lutego 2020. Czekamy na Was na stoisku nr 790 (West Hall).

https://bit.ly/2u1KL2s

 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.