BACnet Roadshow 2015 | GC5

9 czerwca 2015 r. po raz pierwszy w Warszawie odbyła się konferencja BACnet Roadshow 2015. Global Control 5 Sp. z o.o. była jednym z głównych partnerów tej imprezy.

Na innowacyjnym, interaktywnym stanowisku wystawowym przedstawiliśmy funkcjonowanie systemu Niagara Framework, firmy Tridium, której reprezentantem na rynku polskim jest Global Control 5. Zaprezentowaliśmy także zastosowanie systemu Niagara w sterowaniu centralą wentylacyjną.

Podczas prezentacji nie mogło zabraknąć naszych własnych produktów (moduły I/O – seriI MIX i MINI – obsługujące dwa protokoły BACnet oraz Modbus, sterownik Sedona oraz wireless bridge) współpracujących z Niagara Framework.

Global Control 5 Sp. z o.o. wsparła powstanie BACnet Interest Group Poland, a Wiceprezes firmy Marcin Płoski został Ambasadorem marki BACnet w Polsce i pierwszym szefem tworzącego się stowarzyszenia BIG – Poland. Prezes firmy Zbigniew Turecki podczas sesji prezentacji przedstawił koncepcję Smart Cities w perspektywie ekonomicznej i technologicznej.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.