Comfort Management by iSMA | GC5 | automatyka budynkowa

Szukasz kompletnego systemu zarządzania komfortem?

Czy jesteś zmęczony nieustannym poszukiwaniem kompleksowego rozwiązania,  które spełnia wymagania niezbędne do kontroli komfortu w pomieszczeniu?

Odpowiedź jest prosta – Comfort Management by iSMA – prawdopodobnie najlepszy wybór dla Ciebie i Twoich klientów!

 

 

Global Control 5 wiemy, że każdy budynek może stanowić wyzwanie związane z zarządzaniem komfortem w pomieszczeniach, a znalezienie odpowiedniego rozwiązania nie musi być trudne. Z pomocą Comfort Management by iSMA będzie to tak łatwe jak nigdy dotąd! Stworzyliśmy rozwiązanie, które spełnia wysokie wymagania rynku automatyki budynkowej.
Comfort Management by iSMA pozwala kontrolować temperaturę, wilgotność oraz poziom CO2 w pomieszczeniu. Ułatwia zarządzanie oświetleniem i żaluzjami.

Comfort Management by iSMA to grupa produktów iSMA zaprojektowanych specjalnie, by spełnić oczekiwania każdego użytkownika.

Obejmuje ona:

iSMA-B-FCU

iSMA-B-2D1B

iSMA-B-LP

iSMA-B-SP

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.