Zapytanie ofertowe nr 7 POIR 3.3.3 z dnia 24 września 2018 r. | GC5

Zamawiający: Global Control 5 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ogłasza zapytanie ofertowe na tłumaczenie zwykłe strony www.gc5.pl z języka polskiego na język hiszpański.

Przedmiotem zamówienia jest usługa wspierająca promocję produktów firmy Global Control 5 Sp. z o.o. na rynkach USA oraz ZEA, która dotyczy tłumaczenia zwykłego strony www.gc5.pl z języka polskiego na język hiszpański.

Tłumaczenia wymagają strona główna www.gc5.pl wraz ze wszystkimi podstronami, bez załączników dostępnych na stronie i podstronach, czyli bez dołączonych dokumentów w formie plików pdf, jpg, png, etc.

Wykonawca zobowiązany jest do przetłumaczenia tekstu:

-stosując prawidłową terminologię specjalistyczną, techniczną, branżową

-zapewniając jednolitość zastosowanego słownictwa i frazeologii całego tłumaczonego tekstu,

-zapewniając zgodność terminologii z terminologią stosowaną w Polsce,

-nie stosując translatorów elektronicznych, bądź programów do tłumaczenia automatycznego tekstów.

Wykonawca zobowiązany jest do:

-przedstawienia stron przetłumaczonych z języka oryginalnego tak, aby przyporządkowanie poszczególnych części tekstu przetłumaczonego do tekstu oryginalnego było czytelne i w łatwy sposób umożliwiało administratorowi strony zamieszczenie tekstów w wersji hiszpańskiej.

-weryfikacji przetłumaczonego tekstu przez Native – Speaker’a.

– przesyłania partiami przetłumaczonych tekstów, aby umożliwić ich weryfikację i bieżące zamieszczanie na stronie.

Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przetłumaczony tekst w formie elektronicznej w plikach o rozszerzeniu .Doc.

Wykonawca zobowiązany jest do przekazania na rzecz Zamawiającego majątkowych praw autorskich do wykonanego tłumaczenia. Przekazanie praw autorskich nastąpi z chwilą zatwierdzenia i rozliczenia wykonanych zadań przez Zamawiającego.

Wycena tłumaczenia powinna być przedstawiona dla jednej strony A4, czyli 1800 znaków ze spacjami.

Zapytanie ofertowe nr 7 POIR 3.3.3/2018 oraz szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia określona jest w załącznikach.

Powyższy projekt jest planowany do realizacji w ramach projektu „ Promocja produktów firmy Global Control 5 Sp. z o.o. na rynkach USA, ZEA i Brazylii” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020,” Oś priorytetowa: 3 Wsparcie  innowacji w przedsiębiorstwach, działanie:3.3 Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, poddziałanie:3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand.

Tytuł projektu: „Promocja produktów firmy Global Control 5 Sp. z o.o. na rynkach USA, ZEA i Brazylii”

Termin składania ofert mija dnia: 3 października 2018 r. o g. 13.00

Zapytanie ofertowe_nr_7_POIR_3.3.3_2018 Załącznik_nr_1 Załącznik_nr_2

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.