Automatyka budynkowa - iSMA | Global Control 5

Witamy w Global Control 5

 

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Firma została założona w 2015 roku i jest stowarzyszona w Grupie JW ProjanGC5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami w dziedzinie automatyki budynkowej. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy we współpracy z partnerskimi firmami integratorskimi.

Tworzymy rozwiązania skonstruowane na podstawie światowego standardu Niagara Framework®. Jest on  całkowicie skalowalnym rozwiązaniem dla projektów każdej wielkości. Zastosowano go w ponad 841 000 obiektach na świecie – począwszy od kampusów studenckich, szpitali, szkół i apartamentowców, a skończywszy na tak dużych inwestycjach jak lotnisko Changi w Singapurze i nowym 3. terminalu lotniska w Dubaju.

Rozwiązania proponowane przez Global Control 5 S.A. są przygotowane zgodnie ze specyfiką i indywidualnymi wymaganiami Klienta. Eksperci Global Control 5 S.A. używając dostępnych na rynku technologii tworzą własne rozwiązania. Należą do nich między innymi kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej pod własną marką ISMA. Produkty ISMA pozwalają integratorom na tworzenie konkurencyjnych cenowo systemów sterowania wszystkimi instalacjami w budynku. Możliwość integracji systemu Niagara Framework® z systemami innych producentów pozwala zarządcy budynku na elastyczny wybór produktów.

Oferta GC5

Jest przeznaczona dla obiektów średnio i wielkopowierzchniowych w głównych sektorach gospodarki, w tym między innymi: miast, obiektów strategicznych, przedsiębiorstw o rozproszonej strukturze, dworców kolejowych i lotniczych, dużych obiektów sportowych i wystawowych, centrów logistycznych, biurowców i osiedli mieszkaniowych oraz innych obiektów, w których istotnym elementem są systemy BMS.

Dowiedz się więcej

Wybrane produkty

iSMA-B-MIX18

W celu zapewnienia dużej uniwersalności a jednocześnie utrzymaniu atrakcyjnego poziomu ceny moduł MIX18 zostały wyposażone w najczęściej stosowane typy I/O w automatyzacji budynkowej (mieszanka wszystkich typów I/O w jednym urządzeniu). Moduł posiada 5xUI (wejścia uniwersalne), 5xDI (wejścia cyfrowe), 4xAO (wyjścia analogowe) i 4xDO (wyjścia cyfrowe). Dodatkowo moduł wyposażone zostały w dwa najbardziej popularne protokoły komunikacyjne: Modbus (ASCII lub RTU) oraz BACnet MSTP, których wybór odbywa się za pomocą przełączników DIP.

Sprawdź szczegóły

iSMA-B-AAC20

Sterownik AAC20 to zaawansowany sterownik do zastosowania w układach automatyki budynkowej oraz systemach HVAC. AAC20 posiada 8xUI, 4xDI, 4/6xAO i 4DO. Zastosowana SVM (Wirtualna Maszyna Sedony), pozwala na szybkie i wygodne programowanie w trybie On-line. Wbudowany port RS485 pozwala na rozbudowę liczby I/O poprzez wykorzystanie modułów I/O serii MINI lub MIX. Ponadto sterownik obsługuje wiele otwartych protokołów komunikacyjnych takich jak : BACnet, Modbus, 1-wire lub oBIX (opcja).

Sprawdź szczegóły

iSMA-B-FCU-LL

Swobodnie programowalny sterownik iSMA-B-FCU-LL został zaprojektowany dla klimakonwektorów. iSMA-B-FCU-LL jest wyposażony w dwa najbardziej popularne protokoły komunikacyjne: Modbus ASCII/RTU i BACnet MSTP,  których wybór odbywa się za pomocą przełączników DIP. Aby zminimalizować czas i ułatwić proces uruchomienia, sterownik fabrycznie dostarczany jest …

Sprawdź szczegóły

iSMA-B-8U

Moduł serii 8U MINI został wyposażony w interfejs 1xRS485 i uniwersalne wejście 8UI o napięciu 0-10 V. Moduł jest fabrycznie wyposażony w dwa najbardziej popularne otwarte protokoły komunikacyjne: Modbus (ASCII, RTU) oraz BACnet (MSTP), których wybór odbywa się za pomocą przełączników DIP.

Sprawdź szczegóły

iSMA-B-AAC20-D

Sterownik AAC20-D to zaawansowany sterownik do zastosowania w układach automatyki budynkowej oraz systemach HVAC. AAC20 posiada 8xUI, 4xDI, 4/6xAO i 4DO. Zastosowana SVM (Wirtualna Maszyna Sedony), pozwala na szybkie i wygodne programowanie w trybie On-line. Wbudowany port RS485 pozwala na rozbudowę liczby I/O poprzez wykorzystanie modułów I/O serii MINI lub MIX. Ponadto sterownik obsługuje wiele otwartych protokołów komunikacyjnych takich jak : BACnet, Modbus, 1-wire lub oBIX (opcja). Dodatkowo sterownik został wyposażony w port DALI, który pozwala na pełną integrację z urządzeniami DALI łącznie z ich konfiguracją. W celu zwiększenia uniwersalności, sterownik posiada wbudowany zasilacz DALI – 130 mA.

Sprawdź szczegóły
Wszystkie produkty

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.